Horácko - ekologický mikroregion
Mapa webu Senioři Facebook YouTube
Facebook
rozšířené vyhledávání

Realizované projekty

Župní přebor v přespolním běhu v Dalešicích

Župní přebor v přespolním běhu 2. října 2016 v Dalešicích

TJ SOKOL Dalešice byla v neděli, 2. října 2016, pořadatelem tradičního přeboru župy plk. Švece v přespolním běhu ve všech věkových kategoriích. Na start závodů se postavilo celkem 124 běžců, nejen z pořádající sokolské jednoty TJ Sokol Dalešice, ale také z Bedřichova, Želetavy, Studence, Jihlavy, Třebíče, Pelhřimova, Moravských Budějovic, Valče a také závodníci z veřejnosti.
Po slavnostním nástupu a organizačních připomínkách byly přiděleny závodníkům startovní čísla a závody zahájila nejmladší věková kategorie. Postupně se na trať dostaly další mládežnické i seniorské kategorie.
Pořadatelům se podařilo dodržet plánovaný časový harmonogram závodů, takže závody probíhaly bez zbytečného zdržení, což si pochvalovali nejen závodníci, ale i jejich doprovod. Velká snaha a odhodlání podat co nejlepší výkon vyzařovala především z těch nejmenších závodníků. Tratě v okolí Dalešic byly dobře vyznačeny, výsledky jednotlivých kategorií byly rychle zpracovány a oznámeny na výsledkové tabuli. Pro všechny bylo připraveno v hojném počtu rozmanité občerstvení.
Při vyhlašování výsledků závodů byly na stupních vítězů předávány těm nejúspěšnějším závodníkům medaile, pamětní listy a vítězům pěkné poháry. Od sponzorů pak obdrželi balíček s různými upomínkami a věcnými dárky.
Tato vydařená sportovní akce se mohla uskutečnit díky finanční podpoře Nadace ČEZ a ekologického mikroregionu Horácko.
Jednotlivé výpravy odjížděly z Dalešic s pochvalou a se vzpomínkami na příjemně prožité nedělní dopoledne.
Letošní ročník přeboru, tak jako v minulých letech, zvládli zkušení organizátoři z TJ Sokol Dalešice opět na výbornou, což ocenilo i vedení župy.

Datum vložení: 13. 7. 2017 12:03
Datum poslední aktualizace: 13. 7. 2017 12:06
Autor: Správce Webu

Aktuální počasí

dnes, úterý 27. 2. 2024
zataženo 10 °C 3 °C
středa 28. 2. zataženo 7/6 °C
čtvrtek 29. 2. oblačno 12/5 °C
pátek 1. 3. zataženo 11/6 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie