Horácko - ekologický mikroregion
Senioři Facebook YouTube
Facebook
rozšířené vyhledávání

Realizované projekty

Studenec

Sportovci, návštěvníci akce a sponzoři podpořili rodinu s nelehkým osudem


Pomoc druhým, kteří se ocitli ve vážné životní situaci, zábavu a oslavu prázdnin spojil Charitativní den pro rodinu Řezáčových, který proběhl v pátek 29. června ve Studenci na Třebíčsku.
Akci uspořádala obec a společenské organizace v obci, svou podporu rodině, která se následkem vážné dopravní nehody ocitla v nelehké životní situaci, ale projevil každý účastník akce. Veškerý finanční výtěžek z charitativního dne, který zahrnoval fotbalový turnaj dětí, utkání dospělých, ukázka výcviku psů, vystoupení šermířů, prohlídky hasičských vozů a další zábavu pro všechny věkové kategorie, totiž obec Studenec věnuje postižené rodině na léčebný pobyt.
Zdravotní stav obou je stále vážný a vyžaduje stálou péči a léčbu, která by jim mohla dopomoci k návratu do co nejkvalitnějšího života.
Na Řezáčovy však nemyslí jen jejich spoluobčané a přátelé ze Studence, částku 20 tisíc dali svými sportovními aktivitami s aplikací EPP – Pomáhej pohybem dohromady také její uživatelé.
„Jediný nešťastný okamžik v silničním provozu může změnit osud rodiny a jejích členů napořád. Následná léčba a péče je náročná nejen pro ty, kteří ji podstupují, ale také pro ostatní členy rodiny. Děkuji proto každému, kdo s naší EPPkou rodině svým pohybem pomohl,“ dodala ředitelka Nadace ČEZ Michaela Ziková.
Symbolický šek předala rodině Jana Štefánková z útvaru komunikace JE Dukovany,
při závěrečném vyhlášení výsledku akce.
Celková částka, kterou se podařilo na akci a přes zvláštní účet vybrat je prozatím na výši
189 348,- korun českých. Tato, ale ještě nebude konečná, neboť účet je aktivní až do 10.7. 2018. Po tomto datu bude zveřejněná konečná částka, která bude ještě doplněna o výdělek z prodeje občerstvení a stánků z páteční akce.
Poděkování patří všem sponzorům, dárcům, učinkujícím a návštěvníkům co Námi pořádanou akci podpořili, bez nich by ta částka nikdy nevznikla. Je vidět, že lidé mají dobré srdce a není jim lhostejný i osud jiných lidí, dodal starosta obce Studenec Jiří Tomešek.

Datum vložení: 24. 1. 2019 10:06
Datum poslední aktualizace: 24. 1. 2019 10:09
Autor: Správce Webu

Aktuální počasí

dnes, pátek 30. 9. 2022
slabý déšť 12 °C 7 °C
sobota 1. 10. oblačno 16/5 °C
neděle 2. 10. slabý déšť 14/9 °C
pondělí 3. 10. zataženo 15/8 °C

Fotogalerie

Náhodný výběr z galerie